Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE OLTCHIM.

#33074 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-03 21:09

#33073: toanta si nepotul - Re: Re: Re: Re: Re:  

 DACA TOT PUI UN NUME IN DREPTUL TAU LA CE SCRI, NU INSEAMNA CA SI ESTI CHIAR TU, TE-AM PRINS, VEZI, AICI BATI CAMPII SI TE-AM ARATAT CA ESTI UN CRETIN SCOS DIN CONTEXT SI.....ETC. TE-AM   DOVEDIT OARE A CATA OARA CA,  ESTI CRETINIZAT  SI IAR CAZI IN PROPIA TAMPENIE, NICI TU NU STI CU CINE TE PUI AICI LA CONVERSATII SI INSISTI SA NE DEMONSTREZI CAT DE CRETIN ESTI.

AR TREBUI SA-TI FIE RUSINE SI SA TE ASCUNZI DEFINITIV. SA PARASESTI PLANETA ASTA.

Raspunsuri


Musafir

#33076 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-03 21:32:19

#33074: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 toanta nu este un nume. o toanta = proasta , natanga , neghioaba, adica echivalentul tau masculin.

Nu era nimic altceva decat un joc de cuvinte pe care tu la prostia pe care o degaji nu ai avut cum sa le intelegi (sau era un titlu cu subanteles pentru altii nu pentru tine).

De fapt cu tine nu as avea absolut nimic daca nu ai amagii oamenii cu tampeniile tale care poate nu sunt ale tale si esti pus de cineva sa o faci.

Mai omule intelege odata pentru totdeauna ca traiesti in Romania si ca planul de reorganizare va cuprinde criterii de plata a creantelor criterii pe care va fi greu sa le atingi. Vezi tu daca nu esti umblat ,nu stii ce spunea excelenta sa domnul avocat Piperea. Spunea ca banii tai vor fi prinsi in tabelul de plata a creantelor si va incerca sa efectueze plati lunare , echivalentul a unui salariu minim pe economie in primele trei luni, dupa care suma va scadea. Oare in cat timp iti vei lua banii? Oare vei mai beneficia  tu de  banii astia(sau eu)? Oare unul din criterile de plata nu il vor lega si de profitul societatii?


Musafir

#33081 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-03 21:56:48

#33074: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Auzi ba STRESATULE, ia-ti ba pastila si te culca. Deja faci spume la gura, putulica.