Susține echivalarea asistentelor medicale cu postliceală

Quoted post


Musafir

#23

2015-01-14 16:16

Mai usor cu aroganta celor ce au absolvit facultate de asistentii...SINGURA DIFERENTA DINTRE POSLICEALA SI UMF-URI ESTE SPAGA ...SPAGA CARE ESTE CONSISTENTA LA UMF !!!TOTI FRUSTRATII CARE NU AU FOST IN STARE SA SE FACA DOCTORI AU ALES A DOUA OPTIUNE....FACULTATILE DE MEDICINA SUNT PT DOCTORII !!!

Raspunsuri

Anonim

#92 Re:

2015-01-18 12:51:54

#23: -  

 Oare cine e frustratul?tu sau noi?Daca esti asa de tare,dc nu faci facultatea?iti spun eu de ce,pt ca nu esti in stare.Nu peste tot merge cu spaga draga,chiar trebuie sa inveti,si iti spun eu ca inveti destul de mult.Daca ai incerca pt cateva zile sa te duci la facultate sa vezi ce e acolo n-ai mai comenta atat.Sunteti prea invidiosi pe ce putem noi sa realizam.Sunt mandra ca sunt studenta la aceasta facultate unde am invatat in nici 2 ani de facultate cat n-au invatat altii in 3 ani de postliceala,dar e prea frumos spus,pt ca postliceala e "facultativa" exact invers si iesi cu diploma in mana fara sa sti sa faci o injectie!RUSINE sa va fie.Nu veti fi niciodata la acelasi nivel cu facultatea.Daca zici ca facultatea e pt doctori,dc s-au mai facut celalalte facultati?ati ramas in urma din picate,vine lume mai pregatita decat voi si va simtiti inferiori,frustratilor,va e teama sa nu va pierdeti locul de munca dar acolo se va ajunge daca nu treceti la urmatorul nivel.


Musafir

#108 Re:

2015-01-20 14:48:32

#23: -  

 bai fraiere stii tu ca se ia spaga??? nu se ia nici un leu la examene macar ia si invata,si lasa pretentiile de a avea aceleasi drepturi ca noi