Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.

#31828 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM S

2015-01-08 14:36

#31826: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. 

 Nu profita de omul acela ca nu are ochelarii la indemana si mai greseste..., ai grije ca stiu ce incerci..., nu-ti merge. Numai ca el e cu bun simt si chiar de a comis-o si-a cerut scuze. La tine lipseste definitiv si mistocareala ta o sa ti-o dau eu jos din pod, dar fara scara..., vei fi propulsat direct la respectul de nu-l ai.

Raspunsuri


Musafir

#31831 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCH

2015-01-08 14:52:46

#31828: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM S 

 Cand nu vrei tu sa pari prea interesant si super inteligent si mai cobori cu piciorusele alea ale tale de balerin ratat pe pamant, esti chir simpatic si anumite postari imi plac (cu toate ca nu as fi vrut sa iti zic niciodata, deh orgoliul asta)