Sa facem o lege pentru Max, cainele erou

Quoted post


Musafir

#23

2014-12-07 14:34

Am semnat cu draga inima petitia pentru Max,sunt intru totul de accord ca merita mai mult respect si noi suntem datori sa ne implicam....ar fi bine daca ne-am implica mai mult si privitor la soarta celorlalti combatanti ai armatei romane de care indeobste ne amintim la ceremonii,parade si funerarii...sunt sora pilot comandorului Titiana Corneliu Gabriel,supravietuitor inca al accidentului miltar de elicopter de linga Sibiu...doar dupa ce m-am zbatut si am alertat autoritatile,adica Mapn si ministerul Sanatatii s-au gandit ca are nevoie de support material si uman...din suflet ii multumesc lUI Radu Tudor care de 1 Decembrie I-a reamintit dlui Dusa ca are un pilot intr-o stare foarte critica si noi,familia,ne luptam sa ramana in viata...pentru Max,va rog sa luptati fiindca merita mai mult din partea noastra...stiti este o vorba ...cu cat cunosc mai mult oamenii cu atat iubesc mai mult cainii...

Raspunsuri

Noi

#1189 Re: Foarte, foarte trist!

2014-12-08 03:10:47

#23: -  

 Trebuie sa iesiti public si sa spuneti prin ce treceti pentru ca ei sunt doar niste persoane in posturi si nu oameni responsabili.

Ati vazut ca si in cazul incidentului din Muntii Apuseni ca aveau alte treburi decat salvarea acelor oameni, care aveau nevoie urgenta de ajutor.

Nu avem ce face decat "sa-i deranjam".