Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006
Musafir

#29733 Re: Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OLTCHI

2014-11-25 17:17

#29731: - Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OLTCHIM 2 

 Papagalule, pana nu se termina litigiile de munca noi, pentru disponibilizati ramane in vigoare CCM 01.01.2011 - 31.12.2014 si ramane pana la stingerea conflictului de munca intre noi si S.C. Oltchim S.A cu care am plecat acasa si o sa-l vezi mereu pana=ti ies ochii din cap.

CONDUCEREA  OLTCHIM care a negociat in 2011!!!

Iar tu. marss cu sloganurile pupincuriste, linguristice si limbistice care le scri.

AFARA CU SINDICATELE POLITICE.

Raspunsuri


Musafir

#29734 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OL

2014-11-25 17:22:19


Musafir

#29736 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OL

2014-11-25 17:33:56

#29733: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OLTCHI 

 Papagalule, o sa il vezi si dupa ce se termina litigiile daca vrei , dar iti sugeram (vezi ca "sugeram" nu vine de la suge ram-ul lui Fota) ca valoarea lui finala asta va fii "hartie igienica" si iti mai suge ram sa iei in foarte serios propunerea mea ca se anunta timpuri cacacioase si e posibil sa nu mai ai bani de hartie igienica.

Referitor la sloganurile pupincuriste nu sunt eu responsabil si s-ar putea sa il deranjezi pe domnul Fonta, nu era decat o mica ironie la adresa sindicatului la care eu am platit cotizatie vreo douazeci si de ani, iar Domnul D, a uitat acest lucru.