Votati pentru mentinerea religiei in scoli

Quoted post


Musafir

#1272 Re: Re: Re: Re: Re: Re: NU religiei in scoli

2014-11-20 19:58

#1269: - Re: Re: Re: Re: Re: NU religiei in scoli 

 ...era bine daca invatai bine gramatica limbii romane...era. si culmea vorbesti de indoctrinare. sunteti jalnici. sincer

apropo, bunatatea este o virtute. tu te porti urat si imi cer sa intorc obrazul si sa tac in fata ta?? in fata unui om uracios si frustrat? din cate vad eu aici sunt fotografii nesimtitie cu sfintii nostri postate de voi.

iti dau un sfat. educa-te, citeste, invata. e simplu

Raspunsuri


Musafir

#1280 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NU religiei in scoli

2014-11-20 20:19:14

#1272: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: NU religiei in scoli 

 Stimate... vad cu mare placere ca gramatica dumneavoastra depaseste cu mult gramatica mea :)

ma port urat? de ce sustineti acest lucru? ba mai mult ma considerati fara sa ma cunoasteti un om frustrat si uracios

nu am facut nimic altceva decat sa imi exprim propria parere referitoare la educatia copiilor mei, educatie pentru care platesc taxe la stat

va multumesc pentru sfat,sant de acord cu dumnavoastra in privinta  invatatului...de aceea nu ma limitez la " omul creat din scuipat si tarana" si pentru problemele mele apelez la oameni specializati in diverse domenii( doctori,ingineri...),oameni de care cred ca voi nu aveti nevoie, ajunge o ruga sau o pupare de moaste :) ...

Va doresc numai bine...