Votati pentru mentinerea religiei in scoli

Quoted post


Musafir

#1256 Re: Re: Re: Re: NU religiei in scoli

2014-11-20 19:37

#1255: - Re: Re: Re: NU religiei in scoli 

 te roade ca votam pentru religie? nu poti sa dormi ca votam?

Romanii incep sa se trezeasca! Nu mai musca indoctrinarea ateista. Uitati-va ce comentarii abjecte si pline de vulgaritati fac ateii vostri. Plini de prostie, de ura si frustrare. Asta ne desparte. Moralitatea.

Raspunsuri

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-11-20 19:40:36



Musafir

#1269 Re: Re: Re: Re: Re: NU religiei in scoli

2014-11-20 19:54:25

#1256: - Re: Re: Re: Re: NU religiei in scoli 

 nu inteleg de ce santeti agresiv...nu este apropiat unuia care sustine predarea " marei iubiri" in scoli

vorbesti de moralitate,ura si frustrare :) :) :)

asta imi place la voi care nu ganditi ,care santeti buni cu altri, umili crestini mereu gata de bataie*cu cei ce au alta opinie decat dumneavoastra

eu sustin NU reliagia in scoala pentru copii mei ,dumneavoastra sustineti ce doriti,educativa copii cum credeti cel mai bine,ai mei nu trebuie sa ii amenint cu iadul daca fac prostii pentru ca sant copii educati si au suflete bune ,bunatatea o au in inimile lor nu ieste impusa de vreun stapan* supranatural

imi pare nespus de rau sa observ cum foarte foarte multi din cei ce sustin religia "un cult al bunatati" sant  buni doar de fatada, de frica lui dumnezeu. SANT ATEU SI NU ITI IMPUN ACEST LUCRU , TU DE CE VREI SA IMPUI MIE RELIGIA TA ???