Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#28659 Anunt De Ultima Ora- Pe Surse

2014-11-05 19:32

Anunt Piperea=1000 de oameni se vor da afara de la oltchim in urmatoarele 30 de zile ce l mult. Sa stati sa dormiti ca nu mai aveti decat foarte putin.Va veni ziua cand nu veti mai dormi si nu stiti ce sa mai faceti pt. ca veti da din colt in colt.Sincer imi pare rau de aceasta stire .

Raspunsuri


Musafir

#28661 Re: Anunt De Ultima Ora- Pe Surse

2014-11-05 19:44:36

#28659: - Anunt De Ultima Ora- Pe Surse 

 Srai linistit ca ii apara Fonta cu Diculoiu.

Diculoiule, tu la ce dracu mai stai bai javra ordinara. Da-ti ba daca esti om demisia de onoare. Trebuia sa faci asta demult. Poate nu se ajungea aici. Te-ai multumit sa iei cotizatiile la niste parliti

Ghioca nrmernicule , nu ii aperi tu care esti mare revolutionae , tu care ai dorit debarcarea celui care mai putea face ceva pentru ombinat si pentru oameni?

Oricum de trans asta cred ca nu mai scapi.

Nemernicii dracului


Musafir

#28668 Re: Anunt De Ultima Ora- Pe Surse

2014-11-05 20:39:10

#28659: - Anunt De Ultima Ora- Pe Surse 

Anunt Piperea=1000 de oameni se vor da afara de la oltchim in urmatoarele 30 de zile "

Da si mie mi s-a confirmat aceasta informatie astazi (sa dea Dumnezeu sa nu fie asa).

Intrebarea este ce face sindicatul? Ce face Diculoiu cu Prisacaru si toti cei ce v-au mancat degeaba banii?

Ce face marele revolutionar Ghioca? Ce face marele sindicalist Bica? Ce fac cei care au destabilizat sau cel putin au pus umarul la destabilizarea OLTCHIM-ului? 

Ghioca ai remuscari? La cat de prost si de nesimtit eu cred ca nu. Oricum esti mandru, ai fost si tu pentru o perioada chiar daca scurta in centrul atentiei. 

Bica tu marele sindicalist ce ai facut sau ce vei face pentru cei care ti-au cotizat? Le vei spune ca asta a fost si ca nu se mai poate face nimic ,fiindu-ti de ajuns ca le-ai luat catva banuti si caindu-te in acelasi timp ca ai fost fraier si nu ai facut chestia asta mai demult, ai fi avut mai mult de castigat (traiasca Todoran care ti-a facut sindicat) 

Dintre toti acestia Ghioca tu esti cea mai mare mizerie pentru ca esti cel mai prost dintre ei si pentru ca ai participat activ la destabilizare si la debarcarea celui care mai putea face ceva (prosti, prosti dar multi si cu prostii nu te pui).

Diculoiule , tu nu esti decat un profitor si atat. Ai profitat de naivitatea unora pentru ati face tu jocurile tale. Sa-ti fie rusine escrocule