Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#27427 Re: si ca nu ai inteles nimic,pai nu ai inteles pt ca esti degeaba pe acest pamint.

2014-10-09 05:24

#27425: crede ma ca picasso nu te minte, mai baietasi de la oras. - si ca nu ai inteles nimic,pai nu ai inteles pt ca esti degeaba pe acest pamint. 

 Crede-ma , tu esti prea prost ca sa stea cineva de vorba cu tine. Oricum iti va venii si tie curand randul cu toate ca nu ma bucur si atunci vei realiza si tu ca ai platit cotizatie degeaba.

Nu inteleg de ce te bagi singur in seama, mai bine ai face sa-ti vezi de mucii tai ca sa nu zic altfel.

Raspunsuri


Musafir

#27437 Re: Re: si ca nu ai inteles nimic,pai nu ai inteles pt ca esti degeaba pe acest pamint.

2014-10-09 13:21:31

#27427: - Re: si ca nu ai inteles nimic,pai nu ai inteles pt ca esti degeaba pe acest pamint. 

 DE BAGAT IN SEAMA,NU TE INTERESEAZA PE TINE COCALR CERNEVIST[OFTICATULE]CE FAC SI CUM MA BAG IN SEAMA,TU VEZI PE CE DRUM MERGI,PT. CA EU AM DRUMUL MEU,PE CARE FOARTE MULTII L AU INTELES SI NU AU AJUNS CA UNUL CA TINE SI CA ALTI DISPONIBILIZATII,REPET,DACA NU ERAI FOARTE CREDUL SAU NU ERATI FOARTE CREDULI NU SE  AJUNGEA SAU NU AJUNGEA TI AICI,NU TREBUIE SA TI MAI EXPLIC CIT DE MULT AM INCERCAT SA VA INFORMEZ DESPRE TOTI BORFASII OLTCHIMULUI,AM VORBIT DESTUL,IAR VOI NU ATI INTELES,VA MERITATI SOARTA,IN SPECIAL TU MAI POPONARULEEEEEEEEEEEEEEE,TE SALUTA DE LA DISTANTA PICASSO,UN VOPSITOR DE CIORI CERNEVISTEEEE.