Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#27173 Re: Re: Re: Adunarea Generala Extraordinara a Actionarilor din data de 09/10.10.2014

2014-10-04 19:15

#27159: - Re: Re: Adunarea Generala Extraordinara a Actionarilor din data de 09/10.10.2014 

  Haideti cu totii - salariati si disponibilizati, haideti in numar cat mai mare la Oltchim in data de 09.10.2014, ora 11:00, pentru a discuta cu reprezentantii “proprietarilor” Oltchim si conducerii Oltchim care sunt responsabili de soarta Oltchim, de soarta salariatilor si de neplata salariilor compensatorii catre disponibilizati.

 

Lasa-i dracu de retardati si lasi (in mare majoritate si cu mici exceptii) cred ca astia au disponibilizat intradevar cu exceptia a ceea ce e cuprins in paranteza toata pleava OLTCHIM-ului.

Oricum nici nu merita altceva decat ce ne vor da astia, adica o mare, mare PULA. La cat de prosti suntem sunt convins ca ne vom multumii si cu asta.

Deja imi e mult prea scarba de acest popor de tetarzi si lasi.

Disponibilizati , va meritati din plin soarta.

Raspunsuri

TI S-A STINS LICURICIUL!!!!!!!!!!!
Musafir

#27175 Re: Re: Re: Re: Adunarea Generala Extraordinara a Actionarilor din data de 09/10.10.2014

2014-10-04 19:28:07

#27173: - Re: Re: Re: Adunarea Generala Extraordinara a Actionarilor din data de 09/10.10.2014 

 

   ITRA-DEVAR, AM AFLAT CE ANALFABET ESTI SI CUM SCRI ....  UPS, CE FACI DOTTORE, TI S-A STRICAT GRAMATICA....

Injuri si spurci ca un nenorocit ordinar. Sa-ti stea in gat si sa o mesteci biine.

Tu iti meriti soarta si o sa imi dai dreptate curand, JALEEEEEE..., URMEAZA PENTRU TINE SI PENTRU DOUA JUDETE ARGES SI VALCEA.