Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#26379 Re: Re: Privatizarea Oltchim - un eșec anunțat. Unde sunt investitorii chinezi promiși de guvern?

2014-09-15 15:49

#26378: - Re: Privatizarea Oltchim - un eșec anunțat. Unde sunt investitorii chinezi promiși de guvern?  

 CREDE MA CA NU MAI POT FI MINTIT,IAR DE VOTAT NU VOI MAI VOTA,PT CA NU AM PE CINE,TOTII SUNT NISTE ESCROCI SI NISTE MINCINOSI,M AM SATURAT DE 25 DE ANI SA FIU MINTIT.

Raspunsuri


Musafir

#26380 Re: Re: Re: Privatizarea Oltchim - un eșec anunțat. Unde sunt investitorii chinezi promiși de guvern

2014-09-15 15:52:19

#26379: - Re: Re: Privatizarea Oltchim - un eșec anunțat. Unde sunt investitorii chinezi promiși de guvern?  

 eeeee uite ca ei te mint in continuare..., banii nu i-am luat nici angajati si nici disponibilizati si pe fluturas sunt cnvins sindicalistii apar cu suma de creanta pe care trebuie sa o incasese de la voi angajatii, chiar cu intarziere, e bine venita.


Musafir

#26381 Re: Re: Re: Privatizarea Oltchim - un eșec anunțat. Unde sunt investitorii chinezi promiși de guvern

2014-09-15 15:53:39

#26379: - Re: Re: Privatizarea Oltchim - un eșec anunțat. Unde sunt investitorii chinezi promiși de guvern?  

 Hai sa-ti mai spun o informatie, platile salarii (LEGI ) trebuie platiti la TOTI, angajati ( lunile restante ) si disponibilizati ( plati compensatorii restante ), conform legilor, in cazzul Oltchim, STATUL ROMAN ACHITA.