Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#24631

2014-07-26 11:38

Da ma e ca tine. Exista cadru legal si o sa te caute stanescu sa-ti dea tie banii. Vai de noi. Mai vorbim noi pe tema asta. Pupati-l in fund pe domnu stanescu prietenu vostru ca o sa castigati siguuuur.

Raspunsuri


Musafir

#24632 Re:

2014-07-26 11:41:14

#24631: -

Nu mai implica oameni (daca-i implici, ai si motivele cu dovezi postate, citeaza-i in instanta cu proba "DA!!!!!", au spus, au afirmat si au sustinut, este legal SI SE SUSTIN probele acestea dovedite in PRESA PUBLIC, ai un castig in fata judecatorului), treci si rezolva-ti problema, scrie sus tot, GURA CASCA SI INCURCA LUME.

COROBORAT CU TOATE LEGILE SI DECIZIILE CARE AU FOST POSTATE PE PETITIE SI INMANATE VOUA LA PLECARE DIN OLTCHIM SI RASPUNSUL ITM PRIMIT DE TOTI, PLUS TOATE DOVEZILE CARE LE AVETI SI SE SUSTIN, INCLUSIV DIN PRESA COMUNICATE AUDIO-VIDEO SAU SCRIS, ...s.a.m.d.

COROBORÁ, coroborez, vb. I. Tranz. (Livr.) A întări, a sprijini, a da putere, a consolida; a confirma. – Din fr. corroborer, lat. corroborare.
Sursa: DEX '09 (2009) | Adăugată de LauraGellner | Semnalează o greșeală | Permalink

Vezi ce avocati iti mai iei tu, ai grije. SALUT!!!!

PAAAA. LA REVEDERE!!!!!!!!!!!! TOTUL TINE DE TINE.

LASA-I TU PE ALTII IN PACE.

VA UREZ MULT SUCCES SI SA AUZIM NUMAI DE BINE!!!!!!!!!!

ASTA AM SPUS SI EU (PUNCT DEFINITIV).

FINAL.

 

http://i.imgur.com/uF2CFko.jpg...


Musafir

#24633 Re:

2014-07-26 15:41:04

#24631: -

Lasa-l frate ca asta e bolnav psihic si nu ai ce sa-i ceri. Am mai avut si eu discutii cu el pe tema aberatiilor pe care le scrie, dar omul o tine pe-a lui.

In final si la urma urmei pentru unii ca asta tine dumnezeu pamantul

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-07-26 17:49:05