Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#24349 Re: Re: Re: Prefectul va chema la raport toti factorii responsabili de soarta Oltchim.

2014-07-21 20:35

#24345: - Re: Re: Prefectul va chema la raport toti factorii responsabili de soarta Oltchim.

 

1. Te dai cool si esti pervers, ai si injurat ordinar in textul scris de tine aici #24345.

Baaaaaaaaaa esti de tot rasul daca tu scri asa, " constitutia romaniei", corect este Constitutia Romaniei.

"NU STIU LEGEA= tu o stii? care? Vezi ca eu am facut constitutia romaniei si nu ma mai laud. "

Baaaaaaaaaa esti de tot rasul daca tu scri asa, "constitutia romaniei" , corect este Constitutia Romaniei.

1'. AI VRUT SA SPUI SI TU CEVA SI AI FOST PROST DIN START!!!!

2. Nu sti nicio lege si n-ai facut tu ochi pentru a citi ce se discuta pe aceasta petitie, mai cerceteaza, documenteaza-te si lasa instigarea...

3. Despre ce procese vorbesti??? Tu bati campii sau esti atat de aiurit, de nu sti ce vorbesti, vezi ce cra cra cra ... NU TOTI AVEM PROCESE SAU NU AU PIERDUT NIMIC IN NICIUN PROCES, UNII POATE AU PIERDUT (CA TINE POATE)... Crezi ca-s toti ca tine IDIOTI??? Redeschid altele, NU STAU CA PROSTUL SATULUI SA PLANGA AICI CA I-AU LUAT UNELE BANII..., CA EL E PROSTUL COMUNEI, SATULUI, MUNICIPIULUI, JUDETULUI....BABUIN ISTERIZAT SI CU PROBLEME DE COMPORTAMENT.

4. N-a vorbit nimeni in numele nimanui OBSEDATULE, s-au prezentat toate dovezile posibile in petitie PENTRU TOTI, INDIFERENT DE VOI SAU NOI. De unde sti tu ca noi nu suntem un grup mai destept ca si grupul tau de lingai pupincuristi si analfabeti????? Apropo ai suficent de multe legi in ochi pe petitie, dar nu sti sa citesti, ce sa mai si intelegi, esti grav...

"NOI AM POSTAT ACTE SI LEGI, AM ADUS ARGUMENTE, AM DEZBATUT SUBIECTE ARZATOARE. VOI ... NU SI NU; NU ATI VAZUT NIMIC, NU ATI MANCAT USTUROI SI NU VA MIROASE GURA.
ATI DEZINTEGRAT  COMBINATUL SI FAMILIA OLTCHIM PRECUM TERORISTII PRORUSI CARE AU LANSAT RACHETA UCIGASA IN AVIONUL MALAYSIA AIRLINES.
ACUM ... NU VA MAI CONVINE SI CERETI CLEMENTA!
"

5. Ar fi fost bine sa se ridice toata Romania sa ne sustina petitia si combinatul chimic (s-a ratat sansa asta...),  esti prea idiot si nu meriti asa ceva, subiectul era altul CCM este pentru salariati (angajati si disponibilizati) SC Oltchim SA. Si da, la sustinerea petitiei Salvati Oltchim si Arpechim poate sa vina toata Romania si tot cosmosul sau universul, petru OLTCHIM merita, nu si pentru hahalare ca tine...., ba muceaaa ...

6. Vezi sa nu ramai pe spate, ai grije ca "e multi" cu ochii pe tine. Si ti-o dau eu barbateste si  te bag la indreptare.

8. Emani PROSTIE NUMAI PRIN CE SCRI.

9. Nu era vorba de individul Dicuroiu ci de modul de abordare pe CCM, atentie, tu iar bati campii si esti isterizat ca ai citit Constitutia Romaniei (bine tu ai ramas la constitutia romaniei, analfabetule), esti praf in ochi.

10. Bolile mintale ale tale se trateza la No 9 sau SOCOLA si te indruma o doamna specilist in domeniu, febletea lui Fota, d-na Mardare.

Postarile legilor, sunt legi IDIOTULE, DAR TU CUM BATI COSMOSUL, ESTI PLECAT CU CARAVANA SI CORTUL..... LAS-OOO CA MACANE SI CHIAR AI NEVOIE DE MEDIC

ESTI BOLNAV GRAV, MA MIR CA ESTI LIBER SI NU PE SEDATIVE SI INJECTII PUTERNICE, SOARELE ITI CREAZA PROBLEME  SI CALDURAAA.....

 

#24345 AI SCRIS NUMAI TAMPENII!!!!!!!!

 

 

CE DRACU SA CAUTE INDIVIZI  CA TINE SA REPREZINTE EI UN COLECTIV???? HAI SICTIR MAIMUTOIULE...!!!!!!!

 

http://i.imgur.com/A1BOYM8.jpg...

Raspunsuri


Musafir

#24352 Re: Re: Re: Re: Prefectul va chema la raport toti factorii responsabili de soarta Oltchim.

2014-07-22 03:35:33

#24349: - Re: Re: Re: Prefectul va chema la raport toti factorii responsabili de soarta Oltchim.

 

Si ti-o dau eu barbateste si  te bag la indreptare.

 

Bai frustratule mai termina cu chestiile astea, nu-ti e rusine? Cine mortii ma-tii te crezi?