Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#21106

2014-05-23 12:26

paulica nu am 13 ani ci am 65 ,dar daca tu spui ca nu pdl si roibu au dus societatea in insolventa ori esti din neamul lor ori esti prost ,asa ca mergi la vot ca ,cu tine si cu dei de nivelu tau am ajuns aici

Raspunsuri

CATAR-SACHE

#21107 Re: ESTI MONUMENT

2014-05-23 13:05:36

#21106: -

asa ceva nu am mai vazut, sa ai 65 de ani. si sa nu sesizezi de unde ti se trage, si cine a vandut majoritatea industriei nationale, inseamna ca ai    IQ=0,

-ASTIA CA TINE NICI NU AR TREBUI SA AIVA DREPT DE VOT,

paul

#21108 Re:

2014-05-23 13:57:19

#21106: -

nu am zis ca esti prost, ci doar ca abia acuma ai inceput sa citesti.

nu am zis ca nu pdl si roibu au adus societatea in insolventa.

nu sunt din neamul lor

da, sunt prost ca te bag in seama

nu cred ca ne putem compara "nivelul"

nu eu sau cei de de nivelul meu te-am adus sau am adus tara aici.

nu constat decat ca te-ai trezit in ultimii 10 ani de tiranie a lui chioru'. dar sustii ca ai 65 de ani. rezultatul este: ai facut umbra pamantului DEGEABA (fara folos) timp de 55 de ani.

ca sa recuperezi, te rog sa mergi la biblioteca si sa te informezi, chiar si din cotidianul Dimineata (disparut intre timp) al tatucului tau iliescu.

eu merg la vot ca sa scap de astia care se trezesc episodic la viata. dar te rog sa nu cumva sa adormi iarasi, ok?

si paulica e tatal tau, nu eu, ca nu ne-am tras de sireturi si nu ne-am ciocnit valiza-n gara!

macar incearca sa pui si tu o porecla sau orice nume iti vine tie in minte, altfel vei ramane toata viata un musafir.

Un roman fericit ca poate vota duminica cel mai iubit partid -P.S.D.

#21112 Re:

2014-05-23 15:35:10

#21106: -

"paulica nu am 13 ani ci am 65 ,dar daca tu spui ca nu pdl si roibu au dus societatea in insolventa ori esti din neamul lor ori esti prost ,asa ca mergi la vot ca ,cu tine si cu dei de nivelu tau am ajuns aici"

Cu parere de rau pentru varsta care o ai , dar i-ai trait degeaba. Din cauza astora ca tine sufera o tar intreaga.