Drepturile unui concurent MPFM

Quoted post


Musafir

#21

2014-05-15 17:38

SA MA PIS PE VOI DE IMBECILI SI IMBECILE CARE FACETI PETITII PENTRU O CURVA ACTRITA DE ULTIMA MANA!!!

VOI ASTIA CARE ATI SEMNAT SI CARE VA UITATI LA MPFM SUNTETI SCURSURA ROMANIEI !!!!!!!!

Raspunsuri


Musafir

#38 Re:

2014-05-15 19:06:17

#21: -

Dar la ce sa ma uit?La cum se masturbeaba ray si tina sau la cum doarme grig si mariana sau la cris si andrei care parca ar fi 2 copii uneori?Macar la Oana se vede ca e indragostita.Dar tina? cate se aud despre ea in afara?despre oana ce se aude?

Ema Dinu

#102 Re: Nu am fost fan Oana

2014-05-17 16:35:30

#21: -

Constitutia Romaniei imi garanteaza dreptul la libera exprimare prin urmare nu permit ca acest drept sa-mi fie ingradit, contestat, comentat, amendat, etc... de mesaje/postari de genul, de lasi care nici macar nu-si dau numele. Argumenteza decent daca poti desigur!

Tu, "asta care nu te uiti", cel/cea asa de pur/a foloseste telecomanda!

Recomand sa-ti dai un Format \C, limbajul da semne ca ai urgent nevoie! ...nu de alta dar vei crapa de atatia virusi cum ar fi: ura, frustrare, limbaj vulgar, etc... deja ti-am acordat prea multa atentie si zau daca meriti.

-------------------------------------

@dada

#99: dada - Re:

Sa-ti fie rusine ca te adresezi asa unui om bolnav! Gandeste-te ca nu stii cand te izbeste o boala! :(

RUSINE!

------------------------------------------------------------------

#52: -

#77

#78

Oana se face vinovata de ratting, DA, si drept "premiu" au inventat o regula aberanta, imorala, ilegala nu stiu daca e ca n-am vazut contractul.

E puternica, dragalasa si plina de viata iar pentru asta o admir, cu sau fara cuplu. Acum e indragostita, radiaza, eclipseaza. Ma bucur din tot sufletul pentru ea.

La ce/cine mama**** sa ma uit? La adormitii ceilalti care atunci cand sunt treziti incep sa-si verse frustrarile asupra "iubitelor" iar cand termina (ordine aleatoare) iau restul concurentilor la barfit??? Nu, asta nu e show, e doar aproape un an de barfa!!!

M-am saturat sa le vad "arogantele", vreau sa ma uit la un show matrimonial, vreau sa vad ca se iubesc nu ce face x sau y!

M-am saturat si de duduia Vaida, (de cand fugi Traienel numa' tuna si fulgera) nu scapa nici un prilej, daca nu e gaseste, sa o puna la colt pe Oana.

 

Nu cumva ar trebui ca intr-o zi, doua, trei chiar o saptamana, la o anumita ora timp de 16 sau 32 de minute, sa ne uitam la altceva poate astfel simte producatorul o jena la buzunar?!? Think this!