Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

DISPONIBILIZAT CU FRUNTEA SUS

#19778 URAAAAAAAAAAAAA

2014-04-14 19:33

Dragi colegi DISPONIBILIZATI, la prefectura sai luam si pe CERNEV, BUEDOAZA, GHIOCA SI DOBRE MARCELA (cei PATRU MUSCHETARI care neau pus pe LIBER adica neau trimis acasa)

Raspunsuri

CHE GUEVARA

#19785 Re: URAAAAAAAAAAAAA

2014-04-14 20:11:53

#19778: DISPONIBILIZAT CU FRUNTEA SUS - URAAAAAAAAAAAAA

"sai luam si pe CERNEV, BUEDOAZA, GHIOCA SI DOBRE MARCELA (cei PATRU MUSCHETARI care neau pus pe LIBER adica neau trimis acasa)"

URAAAAAAAAAAAA........CE?

Ura doar atunci cand vom fi uniti si vom reusii sa ne obtinem drepturile noastre legale pentru ca altfel nu se mai poate in tara asta in care clasa noastra politica nu face nimic altceva decat sa isi apere colegii(hotii politici) de mana legii iar noi nu reusim sa obtinem un drept al nostru legal. In cazul nostru si-au dat mana cu justitia sa ne tot amane prin instante. Nu stiu cum sa mai faca sa ne deposedeze de un drept legal, un drept consfiintit in codul muncii si in CCM, care nu a fost denuntat.

URAAAAAAAAAAAA doar atunci cand vom putea sta fata in fata cu Piperea sa putem sa il intrebam cum a putut el transforma un drept banesc la concediere (disponibilizare) in creante si care este legea de pe care s-a ghidat.

Referitor la "cei patru muschetari" mie unul imi e rusine sa le pronunt numele si sa mai si sustin ca ei sunt vinovati de disponibilizarea mea.

Daca ghioca si marcela doi prosti  a ajuns sa ma disponibilizeze pe mine, inseamna ca eu sunt mai prost decat ei si sincer chiar nu cred ca asta e nivelul nostru.

Ati facut din niste anonimi si niste prosti vedete, coborand in acelasi timp nivelul acestei societati.