Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post


Musafir

#1573

2014-03-30 12:19

sunt foarte suparata si indignata pt ce se aloca 600 lei pt un caine vagabont care nu stie altceva decat sa se cace pe strada si sa muste oamenii,astia care ne conduc tara sunt retarzi mintal,am copil de 3 ani si imi aloca statul 42 lei pe luna ca sa il cresc cu ce sa ii dau sa manance idiotilor. al meu copil nu se caca in strada ca sa il ia parlamentarii in picioare prostilor care sunteti prosti.

Raspunsuri


Musafir

#1586 Re:

2014-06-21 17:51:51

#1573: -

proasto care esti fff proasta, copilul ala l-ai facut ca ti-a placut metoda de fabricatie, nu trebuie sa-ti dea statul bani sa-l cresti, ca de-aia faceti cate 10, sa traiti din alocatii. cand l-ai facut, ai stiut daca poti sau nu sa-l cresti, ai decis in cunostinta de cauza, dar animalele nu au ratiunea de a decide asa ceva. si nu mai pune botul la prostiile scornite de idioti, un catel di adapost nu primeste 600 lei/luna, daca ai merge in adapost, ai vedea ca nici apa nu au, mancare nici atat, sant bolnavi, batuti, chinuiti ingrozitor. ei nu primesc nimic, banii se duc in alte buzunare, dar santeti muuuul prea multi prosti, retarzi, inumani... meritati sa aveti soarta acestor napastuiti, fie si pt o zi, sa vedeti cum e... nu v-ar mai rabda Dumnezeu, diavoli cu fete de om \\\!!!