Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

IPU atunci i-am condamnat pe toti la moarte

#18137

2014-03-16 15:22

Ce sa mai spunem fratilor ca am ajuns de rasul europei cu prosti(guvernarea USL-ista sau cum dracu so mai numi acum) astia care sant la guvernare nu vedeti ce prefect au pus acum pe Cornoiu ala care prin AJOFM cand era director le spunea la disponibilizati din Oltchim ca nu crede ca guvernul le da compensatorile si acum vin si va intreb, nu este normal ba aburitilor de disponibilizati nu ar fi bine sa va duceti peste el (ca de acum este aproape ca si cum ar fi din guvern )sa vedeti ce va spune, va spun eu alta rahateala cu alta aroma(ca la alegerile SVRO)astia nu au nici o treaba cu salvarea combinatului ci numai cu umplerea buzunarului( ca fomistul ala de SPIRU care cauta lingurile de aur ale Faraonului sa le fure?, numai ca mai iute de mana l-ea manglit tiganu)astia acum profita cat pot sa-si umple si ei buzunaru(magnifica conducere si cu curisti de serviciu SVRO)si mai incolo va da cu tifla scuzati-ne ,pardon noi atat am putut, dar sa stiti ca de vina este ala care a batut primul tarus la temelia combinatului ca nu la batut 100 de metri mai incolo.Ba nesimtitilor ACTUALI eu va intreb ce dracu ati facut voi acum, in astia 2 ani ca mai are putin si cade pasarela si nu cred ca de vina sant FOSTI, asa ca inca o data HAI SICTIR ,sa deschis sezonul la mancat rahat moca, aviz SVRO ca si asa santeti dupa profit si interes, daca mai schimba astia mult conducerea o sa va incurcati dracului in curururi ca nu mai stiti pe care sa le mai pupati .

Raspunsuri


Musafir

#18138 Re:

2014-03-16 15:30:07

#18137: IPU atunci i-am condamnat pe toti la moarte -

ZIII CERNEVEEE,ZI TALPASENEEEE,ZIIIIIIII PIPEREA [PE MUHER EU FOTA SA O PUP],ZICETI TRADATORILOR CE AVETI DE AFIRMAT SAU DE SPUS?,,,,,,,,,,ZI CERNEVE TIGAN IMPUTIT,CE MAI AI DE SPUS ,CA TE MANINC DE LUNI,TRADATORULEEEEEEEE ,,,,,,,,,,,,,,TE VOI VINAAAAAAAA,,,,,,,,,,,,,,EU PICASSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO