Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia
Quoted post
Musafir |
#37743 Re: Re: Re: Re:2014-02-17 12:03#37741: bas vine foarte clar si corect de la basescu - Re: Re: Re: In nici o tara sts nu e la presidintilii tau. Corect sts la guvern. Neamtu a spus ca nu doreste sts la guvern. O minciunica in plus nu strica. Si sti de ce ? Operatorul, in aceste conditii, operatorul care a preluat telefonul doctorului se supune doar parchetului militar. Operatorul ne rade in nas,parchetul civil nu are ce sa ii faca. Ai auzit cumva ca se implica si parchetul militar in cazul accidentului din apuseni ? Nu putem ajunge la adevar fara crecetarea operatorului.
112 se demilitarizeaza prin trecerea la guvern.
Nu poti schimba realitatea prin violenta postarilor.
|
Raspunsuri
Musafir |
#37744 Re: Re: Re: Re: Re:2014-02-17 13:47:56Asta nu stie sa gandeasca normal, nu stie sa se comporte normal. Aloooo!!!! asta cu basu. Te-ai deranjat vreodata sa intrebi alt operator 112 cum ar fi procedat ? Nu. Te-a interesat vreodata opinia unui ziarist din alta tara referitor la situatia noastra politica ? Nu poti gandi normal. Intreaba. Iar daca parerea ta coincide doar cu tine ai o prb. mare. Te proclami bun roman si sustii un guvern in dauna demilitarizarii sts ? Vai guvernul u.s.l.... da-l in toate directiile de guvern.
Prioritatea e sts. In fuctie de asta analizezi toata situatia politica si iti faci o parere. Daca vrei sa dai dovada de echilibru. Daca vrei sa te faci util ca bun roman . sts asa cum este ne modifica votul, viitorul independent de vointa noastra. Vrei sa ajungem sclavi in urmatorii 10 ani ?
|
bas vine foarte clar si corect de la basescu |
#37747 Re: Re: Re: Re: Re:2014-02-17 16:12:39Bai basist nenorocit, are si prostia limita ei, insa la tine e fara...limita!!! Repeti ca un papagal exact ce-am zis eu, dupa care faci o ciorba din care intelegi doar tu! Cat tupeu tipic bascian sa ai ca sa repeti exact ce-am spus eu, dar lasand sa se-nteleaga ca...n-am spus?? Am mai zis, nu-i de mirare ca bas are sustintori in conditiile in care sunt oameni atat de prosti ca tine! Stiu ca-i un pleonasm, insa in cazul tau se merita a fi spus asa cum e : esti un basist prost! Scrii (cu doi de"i", poate-nveti si tu) la fel de prost si esti la fel de intortocheat in gandire ca heil hitler, probabil ca sunteti unul si acelasi basist prost (pleonasmul e intentionat)! p.s. Nimic, nimic despre "cacarau" si cum el de unu' singur face "Constitutii", la plural (conform spuselor tale)? Ti-ai dovedit limitele, abtine-te ca esti mult prea batut in cap ca sa pricepi orice, iar pe deasupra esti si basist prost (pleonasmul este intentionat) si asta spune totul! |
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
România, noi romanii vrem pace! Neutralitate și respect față de toate statele, conform Constituției
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
STOP eutanasierii câinilor din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Salvăm Casa Dinu Lipatti
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
13501 Creat: 2025-05-26
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
1806 Creat: 2025-06-14
Oradea spune: NU paradă Pride
5271 Creat: 2025-06-10
România, noi romanii vrem pace! Neutralitate și respect față de toate statele, conform Constituției
4919 Creat: 2025-06-03
GRATIERE 2025
18151 Creat: 2025-02-03
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
11996 Creat: 2025-06-04
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
13934 Creat: 2025-06-03
Nu depreciați limba și literatura română! Nu descalificați materna!
1389 Creat: 2025-02-25
Profesor in lanturi? Actiune pentru un drept constitutional! Recunoașterea națională a titlurilor universitare si mobilitatea - transferul cadrelor didactice din invatamantul superior!
51 Creat: 2025-06-15
Cerem audit extern, transparent și independent pentru toate fondurile europene gestionate de România
213 Creat: 2025-06-13
Dreptate pentru Andrei tânărul omorât la Berești fără pic de mila și remușcări 😭😭😭
421 Creat: 2025-06-13
Opriți caruselul creșterii prețurilor și scumpirii traiului românilor!
17 Creat: 2025-06-16
Presiunea și lipsa de apa zi de zi,seara de seara.
39 Creat: 2025-06-14
PETIȚIE PENTRU REDESCHIDEREA CINEMATOGRAFULUI ARTA DIN TÂRGU MUREȘ
127 Creat: 2025-06-11
STOP eutanasierii câinilor din adăposturile publice din Timiș!
320 Creat: 2025-06-06
LIBERTATEA de EXPRIMARE
1429 Creat: 2025-06-04
Cerere de anulare și reluare a alegerilor din 18 mai 2025
14185 Creat: 2025-05-19
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
20846 Creat: 2025-05-19
elena îl aduce acasă pe rareș
61 Creat: 2025-06-15
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
7843 Creat: 2025-05-20