Demiterea si pedepsirea celor vinovati de tragedia din Apuseni

Quoted post

Heil Hitler

#1138

2014-02-14 10:18

Oameni buni. Am tot spus oamenilor pe paginile de facebook ale jurnalistilor antena3 (radu tudor, mihai gadea, sabina iosub, razvan dumitrescu, mircea badea) sa iasa in strada si sa dam jos sistemul ticalosit si pe basescu si pe ai lui. Ghiciti ce mi s-a intamplat? Mi-au fost sterse mesajele si am fost blocat. Upsssssss....ce sa insemne asta? Cine doreste sa scape de sistemul ticalosit si de basescu?

Raspunsuri

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#1139 Re: Re: basist = prost

2014-02-14 14:54:03

#1138: Heil Hitler -

Asa e basist sub acoperire spui adevarul si toata lumea are ceva cu tine, lumea e problema, tu esti ala "neintelesu'", pana una alta mai minte-ne o data cum urasti tu inca de la varsta de 4 ani psd-ul !!! ( a se vedea mesajul cu numarul 37483 de la petitia "cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia" unde recunoaste lucrul asta)



hahahahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahahahaha !!!


Esi la fel de mincinos si ticalos ca idolul tau bas, doar ca esti muuuult mai prost !!!


hahahahahahaha !!!


basistii sunt si putini si prosti, iar "heil hitler" e unu' dintre ei !!!

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !



M  A  A  A  A  A  R  S,    J  A  V  R  A     B  A  S  I  S  T  A   !!!