Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#26694 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

2014-01-18 17:43

#26619: bobo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

Stii ca Gadea si Badea si Ponta le sterg comentariile  care nu-i convin? Ei cum nu respecta dreptul de a vb? Numai pentru ei drept de a vorbi altii sunt etichetati si stersi. Si daca nu ai tacut malc niciodata si totusi tara este unde este nu ar trebui sa-ti reconsideri ceea ce ai de zis. Pai unde ai spus ca toti trebuie sa infunde puscaria? Pe forumul petitiei initita de un tradator. E dovada ca nu vorbesti serios, le folosest si vorbesti in general ca sa atingi un singur scop. Ca si A3. Si ei folosesc generalizarile dar cu reguli care sa nu atinga pe ei si pe acolitii lor. Vrei sa dispara presedintele care a facut rau Romaniei? Pai atunci fa-l un principiu dinn asta si sa vad petiti lui A3 impotriva lui Iliescu fiindca a chemat minerii sa bata pe cei care nu erau de acord cu el. Sunt documente, inregistrari. Si cu toate astea numai de Base aud. Asta e culmea!

Raspunsuri

bobo

#26785 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

2014-01-18 17:53:48

#26694: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: si fara forum ....petitia e pe primul loc

imi pare rau dar nu iti inteleg logica... dsaca nu s a intamplat nimic e vina mea?eu nu sunt un factor decizional in tara asta in care nu m i serespecta nici cele mai elementare drepturi... si cine generalizeaza? in ce lume traiesti? exista vreo persoana in tara asta sa nu saefi lovit de fenomenul coruptie , direct sau indirect? nu cred.. exista vreo persoana in taraasta careia sa nu  fi fost deturnat dreptul  la o  viata decenta? nu cred... este  un fenomen general asa ca mai lasa ma cu generalizarea... fii impartial si nbu tot venii cu argumentul ca pe ailalti nuy i vezi... ti am spus ca i vedem  si merita aceeasi soarta cu totii (clasa politica) la GENERAL