TRAIAN BĂSESCU PRIM-MINISTRUL ROMÂNIEI ?

Quoted post


Musafir

#27

2014-01-18 17:16

Am inceput acest protes impreuna cu Doro Cipri si Lenuta Boeru, carora le multumesc.
Dragi prieteni de facebook, doar in cateva ore ne-am adunat 7000 persoane. Veniti in strada pana nu este prea tarziu! Aduceti fiecare minim un prieten si o sa ramaneti masca cand o sa vedeti cati o sa ne strangem! Ganditi logic, daca acum cand Ponta inca nu are justitia, se poarta execrabil si a pus 13 taxe de cand e in fruntea guvernului, ........CE O SA SE INTAMPLE DIN 2015????????? Nu stati cu mainile in sân caci nu avem fiecare cate un milion de euro sa spunem: mi se rupe, plec in alta țară, sau ma retrag la casa mea de la munte si cu un milion de euro traiesc ca boierul toata viata. Nu vedeti ca nu ii mai sperie nimic si au un tupeu fantastic? Cretinii aia care au venit la poarta noastra sau la usa noastra sa ne convinga cu glas mieros ca merita sa fie parlamentari, acum ne ignora de parca avem raie sau sida! Doar uniti, multi si uniti putem sa ii mai tragem de maneca, doar asa contam!
Va rog din suflet, distribuiti prietenilor vostri si rugati-i pe acestia sa distribuie acest mesaj prietenilor lor si haideti sa-l trimitem pe pârțarul asta de Ponta unde ii este locul. Veniti in strada si Sambata si pe 8 Februarie, de cate ori puteti.

Raspunsuri


Musafir

#36 Re: Bravo !

2014-01-18 19:19:38

#27: -

BRAVO !Dar de ce ti-e frica ?Suntem multi care nu suntem spalati pe creer.Cauta-ma !https://www.facebook.com/groups/358975160798785/