Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#24205 HOLOCAUST - BASESCU 2005 - 2014

2014-01-18 11:38

#24188 2014-01-18 12:34
Haituita de catre SRI si STS si SIE si Traian Basescu din anul 2005 cand am intrat in PSD
Obligata fara voia mea sa intru in Serviciile secrete ale Romaniei din anul 2005 - de cand am intrat in PSD - detectiv sub acoperire impotriva PSD - ului
Obligata sa depun angajare la SRI
Obligata sa dau declaratie la Cotroceni ca D Iliescu + Voiculescu + Ponta au dat lovitura de stat la referendum - declaratie data sub amenintare
demisie din PSD in anul 2013 - de frica sa nu inregistreze Traian Basescu ce se intampla la PSD intrucat aveam si am si la actual microfoane montate in interiorul hainele mele si ale copilului meu + genti - .....etc
Data afara de la munca si interdictie sa fiu angajata pe teritoriul Romaniei
Raspuns din partea presedintiei in legatura cu presupusa lovitura de stat a D Iliescu - acte + e-mail
Obligata sa plec din PSD in anul 2013 cand am fost pusa de catre PSD la Tineret
Camere si microfoane in casa + haine + genti ....etc
Mi s-a desenat Zvastica la usa garsonierei din sector 6
Amenintata cu plagiat si retragerea diplomei de facultate
Interdictie pt master
Trimitere persoane suspecte din anul 2005 pentru intretinere acte sexuale pana in prezent
Chin fizic si psihic din 2005 - 2014
Data afara din casa si mi s-a luat masina de 30.000 eur - obligata sa vand masina cu 4000 din care mi s-au luat 9000 lei impozit auto
Marginalizare prin chin psihic fata de oameni , copil,mama ....etc
Obligata prin amenintare cu moartea si chin psihic sa parasesc ROMANIA de urgenta din anul 2005 - pana in prezent intrucat nu am dorit sa ma fac agent sub acoperire impotriva lui ILIESCU ION
Cumparat casa in sectorul 6 din care Ghita + G Maior - SRI emite catre televiziunile din Romania
Amenintare cu inhisoare atat eu cat si familia mea
Amenintare cu moarte din anul 2005
Depresie majora din cauza chinului - act emis de catre doctor cu internare de urgenta in anul 2006 -2007
Otravire anii - 2009 - 2013
Frica sa ma internez la Spital Particular Sfantul Spiridon din Grozavesti de frica sa nu fiu omorata de catre securitatea lui Basescu - martor copilul meu + acte Elias
Interdictie sa-mi vad copilul in varsta de 25 de ani din anul 2009 pana in prezent
Ordin sa mi se ia 3500 ron la Registrul Comertului intrucat stia de la Tiriac ca astia sunt ultimii bani din banca UNICREDITTIRIAC unde aveam banii depusi prin vanzarea ap din Calea Grivitei - apartament pe care il detineam din anul 2005 si obligata sa depun petitie la Cotroceni pentru ajutor tot din partea lui ( santaj politic impotriva USL-ului - intrucat actele depuse la Presedintie pentru asa presupusa lovitura de stat nu i-au fost de folos intrucat eu nu il cunosc pe D ion Iliescu + Voiculescu + Ponta personal
Scos din apartament aparatura de inregistrare video si audio
Apel 112 pentru scoaterea aparaturii din Sector 6 - unde ma aflu - verificare Registru de apel 112
Refuz din partea Sectiei 22 sa-mi aduca Organele competente - Antitero sau SRI
Refuz din partea 112 sa-mi trimita organele competente pentru scoaterea aparaturii din casa
Adresa CNSAS - daca s-a emis mandat de interceptare pe numele meu
Raspuns CNSAS - nu am dreptul la aceste detalii
Furt buletin
Depunere hartuiala psihica din partea lui Ion Tiriac - Raspuns politie - " ma are in vedere pt rezolvare "
Control 24 din 24 H asupra vietii personale prin microfoanele pe care mi le-a pus in haine ....etc si casa
Holocaust din anul 2005 - 2014
Control permanent asupra telefonului si net-ului
din anul 2005
Obligata sa cumpar auto de la Tiriac - Ford in anul 2013 cu 5000 eur cand puteam sa cumpar aceeasi masina din alta parte cu 3000 eur( acte gresite la adresa cu intentie din partea BCR care este a d Tiriac ) si obligata sa depun bani din vanzarea casei tot la UNICREDIT de catre securitatea lui Basescu intrucat cu 1 an - 2 in urma Tiriac m-a hartuit din partea lui Traian Basescu si trebuia sa se demonstreze ca eu sunt nebuna
Spargere parole - depunere reclamatie IGPR ...etc raspuns = MINT CU DESAVIRSIRE -
Holocausul mai aprig de la referendum pana in ziua de astazi

exista probe

Raspunsuri

Căpitanul Nemo

#24243 Re: HOLOCAUST - BASESCU 2005 - 2014

2014-01-18 11:45:42

#24205: - HOLOCAUST - BASESCU 2005 - 2014

Are dreptate ,atîtea necazuri pe capul ei -probabil și mic-,ce era să facă ,săraca.Ar mai fi fost o soluție .CENTURA.