Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#22569

2014-01-18 06:26

Am rugat-o pe mama mea sa semneze aceasta petitie in numele meu ptr.ca eu datorita acestor 24 de ani de ''democratie' sunt plecata si stabilita in USA am o familie o fetita dar nu uit ca am lasat in Romania colegi de generala,liceu si facultate prieteni si mai ales parinti mei si ma doare sufletu cand vad ce se intampla in Romania.Nici aici nu curge lapte si miere dar cel putin cei care ne conduc daca nu pot face ceva bun ptr.noi nu procedeaza asa cum procedeaza presedintele,parlamentul si senatul in tara mea Romania.Nu pot sa cred ca astazi mai exista indivizi car vor rau propiului popor.In SUA daca presedintele face o mica gava imediat,acum pe poc isi da demisia.In Romania presedintele nu face decat afaceri banoase ptr el si familie si isi bata joc de romani.Pacat ca o asemenea tara sa aiba o asemenea soarta.Dar ma intreb daca 7,4mil de cetateni care au votata sa plece presedintele nu mai cred ca acest individ mai are bunul simt sa-si dea demisi.Faceti dvs.ceva TRUSTUL ANTENELOR ptr.ca am impresia din ce pot vedea pe net.ca multi romani si-au pos sperantele in voi.DUMNEZEU SA VA AJUTE.

Raspunsuri

basescu da muie la viermi ca voi

#22584 Re:

2014-01-18 06:29:40

#22569: -

vorbeste o tradatoare de neam si tara si oricumn petitia asta nu va avea nici un efect e un fals e compromisa an ajutat noi sa se intample asta