Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

bobo

#22551 pt fanaticii basisti

2014-01-18 06:23

mersi pt voturi, in caz ca nu a ti remarcat inca sunt pt demisia prostului, nu mai imi spuneti miecum traiesc ipocritilor caci asta va sperie cel mai tare; vreti sa credeti ca suntem indoctrinati ca si cum nu am avea motive sa fim oripilati de grozaviile din aceasta tara datorate intregii clase politice al carei expoonent principal este zeul vostru.avem atatea argumente uitandu ne doar laviata noastra de zi cu zi incat, credeti ma retardatilor votam petitia(eu si ceilalti oameni normali, de bun simt) din credinta noastra ca este firesc ca si acest personaj nefast sa raspunda pt tot ce a facut.. si mai ganditi va ca pe ceausescu care a construit ce ati vandut voi l ati impuscat, imaginati va ce o sa i facem noi astuia..PS asteptam si voturile voastre in continuare fanatici basisti

Raspunsuri


Musafir

#22562 Re: pt fanaticii basisti

2014-01-18 06:25:26

ba vierme aveti toata puterea in tara plus 80 % voturi , nu vedeti ca sunteti bolnavi la cap ? despre ce vorbim ?

#22551: bobo - pt fanaticii basisti

poti sa votezi cat vrei petitia nu are nici un efect e un fals am votat de 100 de ori cu aceasi adresa de mail de 50 de ori