Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

Augustin
Musafir

#25530 Vreau o schimbare in bine , m-am saturat de,,schimbari''la fiecare alegere,nu se vede nimic bun .

2014-01-14 07:46

M-am saturat de acesasta paiata , cel mai urat cosmar al poporului roman ,o rusine pentru Romania , niciodata nu am avut un astfel de presedinte .Nici N .Ceausescu sau G .G .Dej nu au facut ce face el se joacade-a marinarul pe uscat producand sevraj romanilor .Sunt curios daca dupa caderea lui va plati asa cum merita ,la fel ca alti politicieni .Doresc parlament cu numar mai mic de senatori si deputati ,nu se justifica prezenta lor in sedinte , se tergiverseaza mult o lege , la fel si procesele ,ar trebui sa se acorde o limita pentru judecarea lor ,este inadmisibil ca un proces sa fie judecat peste 10 ani .Hai sa ne desteptam odata ca nefacem de rahat in fata Europei ,si ne meritam soarta atunci cand ne vorbesc europenii .

Raspunsuri


Musafir

#25533 Re: Vreau o schimbare in bine , m-am saturat de,,schimbari''la fiecare alegere,nu se vede nimic bun

2014-01-14 07:50:51

#25530: Augustin - Vreau o schimbare in bine , m-am saturat de,,schimbari''la fiecare alegere,nu se vede nimic bun .

CE TOT AI DAI CU EUROPA INAINTE? TU STI CA IN EUROPA UN PROCES POATE DURA SI 20 DE ANI? STI, SAU VORBESTI DIN AUZITE SA N-ADORMI?