Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

Absolventa Stiinte Politice in SUA

#19601 Re: Re: Re: Re: Aceasta petitie semnaleaza grave probleme de gandire si de moralitate

2014-01-11 23:46

#19533: Impotriva prostilor - Re: Re: Re: Aceasta petitie semnaleaza grave probleme de gandire si de moralitate

Sustin si eu parerea colegului, dar afirm, mai mult: esti analfabeta.
Fara misoginism, dar, du-te femeie acolo (hai ca stii tu unde) !

Tu nu sustii nimic, nu cred ca esti capabil sa formulezi un argument sau macar sa construiesti o fraza elocventa.

Si tot eu sunt analfabeta... :) Uita-te la felul in care comunic eu si uita-te la felul in care comunicati tu si "colegul" Nicu.

Cu fiecare comment plin de injurii fara fundament si fara explicatii imi intaresti argumentul. :) Deci, multumesc. Te arati a fi un adevarat democrat--si un adevarat barbat (NOT).

Raspunsuri

Neamtu

#19641 Re: Re: Re: Re: Re: Aceasta petitie semnaleaza grave probleme de gandire si de moralitate

2014-01-12 00:04:18

#19601: Absolventa Stiinte Politice in SUA - Re: Re: Re: Re: Aceasta petitie semnaleaza grave probleme de gandire si de moralitate

Am vazut argumentele voastre "intelectuale", absolventa mandra de stiinte politice: Poate nu le stii pe toate, deci, te uita la pozitia aceasta,

"

#19551 SGFSDGSDG

2014-01-12 00:35

 

Mai jos este titlul repetat de zeci de ori ale unei ilustratii alcatuite de catre oameni ce nu par prea sanatosi,

"MUIE CU CACAT LA TOTI ANGAJATII ANTENA3, FAC PIPI PE COPII VOSTRII ,"

 

Concluzia cu "fac pipi pe copiii (in original numai cu doi (2) i– de unde, se vede cultura basistului lui Baconski si Papahagi) vostri",

este de neimaginata - numai niste scelerati puteau inventa aceasta fraza. Istoria parca nu a avut pagini atat de negre ca cele scrise de Epoca Portocaliului.

 

Am vazut semnaturi ale sabotorulor vostri ale caror ID-uri erau identice cu propozitia de mai sus: In momentul de fata administratorul sitului a sters mizeriile. Dupa ce au fost elimate, gunoaiele lasate de catre impotentii (la argumente) basist,i se vede usor ca paginile nu mai contin 10 semnaturi, cum ar fi normal: A ramas doar semnaturile normale, dupa excluderea acelor "semnaturi" ale infractorilor portocalii.