S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#2709 Intrebare, mai ales pentru cei cu cunostinte de Drept

2013-10-18 07:48

Dar daca am face cu totii, ma refer la semnatarii petitiei, si alte persoane care ar vrea sa mai vina in sprijin ulterior cand vor afla informatia, o alianta, sau organizatie, care impreuna cu ONG-urile si celelalte 30 de Asociatii Crestine am da CNA-ul in judecata? CNA a facut o diversiune, si cred ca problema nu poate fi lasata asa. A ne adresa lui, a fost primul pas, asa e firesc, dar daca s-au observat neconcordantele, si ca are carente in decizii, trebuie luate noi masuri, desigur, pe calea cea mai legala posibila. Eu n-as crede ca CNA este instanta suprema in Romania. La randul lui CNA e format din oameni, care, deci, pot gresi. Nu cred ca ar fi vreo problema in a actiona in instanta. Cei cu cunostinte de Drept poate ne pot spune mai multe legat de aceasta idee, care zic eu, n-ar fi deloc neglijabila. Trebuie atentie multa, dedicare si organizare. Cu respect.

Raspunsuri


Musafir

#2710 Re: Intrebare, mai ales pentru cei cu cunostinte de Drept

2013-10-18 08:02:34

#2709: - Intrebare, mai ales pentru cei cu cunostinte de Drept 

 avem aceasta posibilitate. speram sa se faca toate demersurile posibile si legale. cu siguranta nu ar trebui ca lucrurile sa se opreasca aici.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...