Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Bociu zis si murdarici

#8508

2013-10-05 15:32

Hai sa-i rugam pe cei de la Academia Romana sa ne invete sa scriem corect(parca am da teza la limba si literatura romana), ca sunt uni cacaciosi care se oripileaza ca uni nu stiu sa scrie corect .Daca te crezi profesor, dute ba si corecteaza la scoli si lasa oameni sa se exprime cum stiu nu toti pot fi perfecti, te crezi gaozu universului sau te deranjaza ca uni incep sa realizeze ca au fost fraeriti.Daca ai ceva sa le spui la oameni concret (ma refer la adevar), daca nu vezi de muci tai si nu te da profesor si lingvistul lu Peste

Raspunsuri


Musafir

#8509 Re:

2013-10-05 15:36:24


Musafir

#8517 Re:

2013-10-05 17:33:08

#8508: Bociu zis si murdarici -

am putea sa-i rugam, dar ar fi o pierdere de timp - am putea incercachiar cu profesorul Patrut, va poate pregati in multe domenii, mai ales la injuraturi si mizerii;

 

problema este ca, marea majoritate dintre voi, ganditi precum scrieti - sariti insa repede sa-i injurati si sa-i puneti la colt pe altii;

 

@Cur iosule chiar nu inteleg care este problema ta; se pare ca esti mai atacat ca tin partea unui om denigrat pe tot forumul, decat faptul ca pe fiecare pagina este injurat ca la usa cortului; in alte conditii as fi zis ca ma mira; incearca sa nu faci pe desteptul cu mine ca pe mine nu ma impresionezi; ti-am explicat ca din motive de bun simt colegial si mai ales din motive pe care dl Fota ti le tot explica pe fiecare pagina ar fi bine sa ramanem la acest stadiu de anonimitate

 

colegul tau de suferinta ionel patrut - autorul acesteui jeg de petitie, precum si altii angrenati in sistem, diversi de pe la monitorizare si nu numai, au tinut mortis sa-si etaleze muschii etaland diverse nume pe aici - adica, au considerat ca e normal ca unii sa fie anonimi si puternici, cata vreme altii nu - vezi tu, problema este ca asta nu are prea mare importanta;

 

Pricepi? Hai ca zici ca zici ai un IQ veritabil - desi, te cam contrazici de la postare la postare. Mai mult de atat: pur si simplu NU ma intereseaza cine esti, intelegi? las-o asa ca nu vrea sa-ti faca nimeni nimic, poate doar daca-l superi pe dl Fota!