S.O.S. familia!

Quoted post

madalin

#2322 Re: Re:

2013-09-05 07:50

#2306: Dana Captilin - Re:

dupa cum se observati madam captilin sterge cand nu are argumente sau o prindem in offside. daca stiti sa cititi cu atentie veti vedea cum recunoaste ca stie ft putin despre homosexuali dar si asa si-a permis sa se bage unde nu ii fierbe oala . tipic romanesc! e , vezi ? urmandu-ti exemplul , acelasi lucru il fac si eu ,scormonesc in viata ta si am aflat  suficient , spre deosebire de tine , cat sa fiu sigur ca tu puteai sa iti vezi de oala ta ,acum cand recunosti ca nu stii ce a pus vecinul la fiert.

Raspunsuri


Musafir

#2324 Re: Re: Re:

2013-09-05 08:05:18

#2322: madalin - Re: Re:  

 "madalin" ar fi bine sa incetezi cu atacul la persoana, aluziile mincinoase si mai ales amenintarile, pentru ca ne-am lamurit cu felul tau de a fi si cu intentiile si interesele tale. efectiv tot ce spui sunt cuvinte goale care nu mai impresioneaza pe nimeni. se pare ca nu stii sa-ti faci "treaba" prea bine, pentru ca ai devenit materie ignorabila din puctul de vedere al comentariilor tale. ar fi bine sa fii inlocuit de la postul tau de "activist" si "diversionist", pentru ca nu dai randament in sensul asta. si nu doar tu. e valabil si pentru colegii tai.


Musafir

#2327 Re: Re: Re:

2013-09-05 08:36:51

#2322: madalin - Re: Re:

cat sa fiu sigur ca tu puteai sa iti vezi de oala ta ,acum cand recunosti ca nu stii ce a pus vecinul la fiert.

Mai degraba ce-a pus vecinul la albit. Dar nu e greu de vazut cand vecinul umbla cu izmenele trase pe cap.



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...