S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#2324 Re: Re: Re:

2013-09-05 08:05

#2322: madalin - Re: Re:  

 "madalin" ar fi bine sa incetezi cu atacul la persoana, aluziile mincinoase si mai ales amenintarile, pentru ca ne-am lamurit cu felul tau de a fi si cu intentiile si interesele tale. efectiv tot ce spui sunt cuvinte goale care nu mai impresioneaza pe nimeni. se pare ca nu stii sa-ti faci "treaba" prea bine, pentru ca ai devenit materie ignorabila din puctul de vedere al comentariilor tale. ar fi bine sa fii inlocuit de la postul tau de "activist" si "diversionist", pentru ca nu dai randament in sensul asta. si nu doar tu. e valabil si pentru colegii tai.

Raspunsuri

madalin

#2325 Re: Re: Re: Re:

2013-09-05 08:19:46

#2324: - Re: Re: Re:

atac la persoana? aluzii mincinoase ?amenintari? hahaha dar tu care ataci homosexualii "stiind ft putin despre ei" , aruncand vorbe gratis , amenintand cu "raporturi" , neelucidand clar situatia ta personala , tu  cum numesti toate astea? si nu mai imi raspunde in limba de lemn ca nu am invatat-o.   p. s . -tu ca atat mai putin dai randament , am observat ca restul oamenilor decenti s-au retras . si din ai tai si din ai mei . ai ramas tu cu tine , te parasesc si eu madam...decenta si bunul simt ma obliga . adio




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...