S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#2247 Re: Mult-trambitata abureala a ''celeilalte mame''.

2013-09-04 07:18

#2184: - Mult-trambitata abureala a ''celeilalte mame''.

stii ca nebunului trebuie sa ii dai mereu dreptate , nu ? insulte ? dar fecalele ce le insiri in randul de mai jos si banuiesc ca le ai toata ziua in gura , ce sunt? din aceasta perspectiva incerci sa faci coprocultura unei scrisori caci analiza gramaticala si logica nu se poate numi ce faci tu . stii ceva ? argumentul meu este ca autoarea petitiei avand viata familiala destul de tumultoasa nu era in masura sa initieze tocmai ea asa ceva ,logic , ar fii ca si cum un violator ar strange semnaturi impotriva violurilor , un criminal impotriva crimelor , samd . un om trebuie sa fie exemplu de moralitate si conduita pentru a da credibilitate cand initiaza ceva , cu atat mai mult cand subiectul ei este familia .  in rest ,nu mai diseca fiecare cuvintel , scoate barna din ochi ca e prea mare si te impiedica sa vezi clar ,lol.

Raspunsuri

Dana Captilin

#2248 Re: Re: Mult-trambitata abureala a ''celeilalte mame''.

2013-09-04 07:21:55

#2247: - Re: Mult-trambitata abureala a ''celeilalte mame''. 

 "autoarea petitiei avand viata familiala destul de tumultoasa" - explica!

Dar tine cont ca pana acum, tot ce s-a postat despre mine a fost raportat la sectiunea "informatii private FALSE".

Am certitudinea ca stii ca sunt minciuni postarile tale, dar o faci intentionat. Poate explici si de ce. Daca nu, o s-o fac eu.


Musafir

#2261 Re: Re: Mult-trambitata abureala a ''celeilalte mame''.

2013-09-04 10:08:48

#2247: - Re: Mult-trambitata abureala a ''celeilalte mame''.

dar fecalele ce le insiri in randul de mai jos si banuiesc ca le ai toata ziua in gura , ce sunt? din aceasta perspectiva incerci sa faci coprocultura unei scrisori caci analiza gramaticala si logica nu se poate numi ce faci tu

Cu asta asociez actele homosexuale pentru ca in mare pe asta se bazeaza, pe nefiresc, pe scarbos, pe infectie.

Iar logica ii lipseste cu desavarsire doamnei in cauza, se contrazice singura de la un paragraf la altul.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...