S.O.S. familia!

Quoted post

amelia

#1484 Re: Re: Re: 1477

2013-08-30 09:13

#1479: - Re: Re: 1477

petitia a aparut pe intenet tocmai in ideea ca e foarte popular si fiecare om are acces la internet . Eu NU reprezint 20 de mil de romani , daca citeai bine si nu printre randuri , vedeai ca am scris ca ma numar printre  ei .Iar sondajele arata ca cei de peste 60 de ani sunt impotriva gay-lor in timp ce alta medie intre 18 si 55 de ani au o atitudine toleranta .  Si chiar din persoanele in varsta , multi au raspuns ca nu ii intereseaza , asteptandu-se la intrebari serioase legate de marirea pensiei etc . Asa ca inca o data tara arde si baba se piaptana . Apropos de s.o.s familia , stiati ca Romania e tara europeana cu cel mai multe avorturi zilnic ? La asta ma refer cand spun ipocrizie si demagogie ieftina , sunt convinsa ca cel putin 500 de femei din semnatarele petitiei au facut asemenea crima . So , to be or not to be?

Raspunsuri


Musafir

#1485 Re: Re: Re: Re: 1477

2013-08-30 09:33:38

#1484: amelia - Re: Re: Re: 1477 

 de aceea, site-ul http://www.culturavietii.ro/ este folositor si eficient si noi il promovam, ca si homosexualitate.ro


Musafir

#1491 Re: Re: Re: Re: 1477

2013-08-30 10:21:06

#1484: amelia - Re: Re: Re: 1477

Am inteles, majoritatea vanzatorilor fura, ''taranii e prosti'' si oamenii in varsta sunt preocupati numai de pensii. Simplificare pana la absurd.

Te-ar interesa sa stii ca cei care sustin asanarea poporului roman se implica atat in campanii pro-familie (pentru pastrarea familiei traditionale) cat si pro-life (impotriva avortului). Permisivitatea sexuala absoluta si militantismul pentru ''dreptul'' neingradit la avort merg mana in mana, fiind bazate pe hedonism si refuzul imaturilor de a isi asuma responsabilitatea pentru faptele lor. De atfel, in occident vedem n mod regulat grupuri LGBT manifestand cot la cot cu activistii ''pentru alegere''.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...