S.O.S. familia!

Quoted post

A.

#1347 Re: Re: Re: Re:

2013-08-28 07:57

#1345: amelia - Re: Re: Re:  

 nu inteleg care este scopul tau. precis. ce sustii? asta vreau clarificat. ca altfel putem vorbi la nesfarsit despre orice si incarcam forumul cu fel si fel de subiecte inafara subiectului. nu ai raspuns la intrebari. te rog sa o faci ca sa ne fie si noua clar si sa stim la ce ne raportam in comunicarea dintre noi.

multumesc. 

Raspunsuri


Musafir

#1348 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-08-28 08:00:40

#1347: A. - Re: Re: Re: Re:  

 in regula, ai raspuns. lasam deoparte ultima mea interventie, pt ca am scris in timp ce scriai si tu si nu am vazut postarea. voi reveni cu precizari la ceea ce ai zis.

amelia

#1351 Re: Re: Re: Re: Re: 1347

2013-08-28 08:25:40

#1347: A. - Re: Re: Re: Re:

daca am raspuns la cateva comentarii m-ai acuzat ca vreau sa ma erijez in lider de opinie si nu e asa . ce sustin ? si o vrei clarificat. copiii de aici , nu sustin ce fac ei in pat , dupa cum nu ma interseaza ce face nimeni in pat , nu vreau ca nici un copil din asta sa isi ia viata , sustin mai presus de orice toleranta , tonul bland si nu acuzator si ironic , fara acuze si reprosuri ,ci sa vorbim , sa discutam , sa aflam cat mai multe povesti de la ceilalti , asta vreau . si daca nu ii credem , aici oricine se paote ascunde in spatele anonimatului , daca nu ii credem ,folosind ca principala arma , intelegerea , sa indraznim sa invitam cat mai multi , face to face si sa discutam , sa aflam . pana si  impotriva unui criminal se strang zeci de probe tocmai ptr ca instanta sa nu se insele in dictarea verdictului. dar daca tot ne acuzam , divort , satanisti , linkuri peste linkuri , nu vom putea ajunge la un dialog .




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...