S.O.S. familia!

Quoted post

Dana Captilin
Autorul acestei petitii

#1252 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1214

2013-08-26 21:32

#1250: amelia - Re: Re: Re: Re: Re: 1214

Eu nu am cum sa gandesc CA o mama, pentru ca SUNT mama!

Raspunsuri

amelia

#1261 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1214

2013-08-26 21:52:43

#1252: Dana Captilin - Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1214

atunci , iti spun ca sunt si eu MAMA  , altruista si probabil sau nu , pregatita pentru orice . hai sa facem din postura de mama un exercitiu de imaginatie : cum ai reactiona daca fiica ta iti va spune peste ani ca e gay? imi pun si eu intrebarea asta simultan si mai ales de cand am aflat ca vina o poarta o gena , deci repet , in opinia mea nu e o optiune sexuala . stiu ca imi vei raspunde , educatie , religie si sunt de acord pentru ca pana acum , copiii mei sunt model . dar , dar , dar , ce ai face sau ce as face ca MAMA CE ESTI , CE SUNT  , daca viata sau soarta ,ne-ar rezerva asa ceva ?si te rog sa imi raspunzi tinand cont de faptul ca ne crestem copiii cu credinta in Dumnezeu asa cum si parintii nostri au facut-o cu noi . mi -am pus intrebarea asta de vreo 4 ani de cand sefa mea are o fata care e gay si relatia lor e normal . nu am indraznit niciodata sa o intreb , sa intru in detalii ptr ca e sefa si eu sunt inmigrant si ma gandesc si asa e , ca bat campii . nimeni , nimeni din colegii mei nu vorbesc niciodata de asta .

amelia

#1268 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1214

2013-08-26 22:12:09

#1252: Dana Captilin - Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1214

apreciez ca te mandresti ca esti mama dar as fi vrut raspunsuri de MAMA  si mai ales argumente. preferi sa nu raspunzi decat aleatoriu la ce iti convine , lasa-i pe cei ce jignesc hai sa incercam sa vorbim din postura de MAME!




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...