S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#967 Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 22:50

#966: - SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

Asta e "rezultatul negarii lui Dumnezeu", aceste sfaturi venite de la primul comentator al acelui articol legat de Emilian:

"1. Vezi-ti de scoala. Citeste. Uita-te la filme. Culturalizeaza-te.

2. Dezvolta o relatie cu ai tai. Problemele de comunicare, in orice relatie, duc la dezastre.

3. Vorbeste cu prietenii tai despre tot si toate. Fa-te placut prin a face bine.

4. Calatoreste pe cat de mult posibil.

5. Citeste si mai mult.

6. Identifica-te ca persoana, invata ce vrei de la viata.

7. Ia-te in serios. Nu mai folosi ghilimele cand spui, tastezi, scrii “gay”.

Felicitari! Nu mai esti gay. Esti OM. Restul sunt detalii. Restul e can-can."

Raspunsuri


Musafir

#969 Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 23:02:40

#967: - Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!! 

 da, finalul spune tot. "nu mai esti gay" pentru ca a devenit "normalitate". cata nerusinare sa dai asemenea sfaturi unui copil derutat. de asta sunteti voi atat de periculosi si cineva ar trebui sa ia masuri impotriva voastra. pentru ca manipulati copiii spre acceptarea degradarii. voi chiar nu intelegeti nimic din ce este viata, ci doar cum credeti voi ca trebuie sa fie viata. nu voi faceti viata ci viata v-a facut pe voi, nerusinatilor.


Musafir

#970 Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 23:16:44

#967: - Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!! 

 si in ce fel ii mai scoliti voi pe adolescenti in particular ? ia ziceti voi mai nerusinatilor. ce lectii de viata le mai dati voi copiilor? care in final, mintea tot la perversiuni va sta. voi, atat de sensibili, dar atat de perversi. care-i binele care il faceti voi mah, pramatiilor.


Musafir

#971 Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 23:27:10

#967: - Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!! 

 ce mai promovati voi pe site-ul vostru mah nerusinatilor?

Stripperi, aproape violati de gay-ii timisoreni "Unul din stripperi, putin mai dezinhibat, a ramas in costumul lui Adam. Delir. Urlete. Tipete. Saliva. Vedeai doar un cerc mic, mic, mic si muuulte maini intinse. Un spectator, nemaireusind sa se abtina, ii pune mana la scula omului. Isi duce mana la nas (instinctual, presupun) si urla de extaz. Si, urmandu-i exemplul, au mai fost si altii ca el. Stripperul dansa, si cu o mana incerca in zadar sa isi acopere organele genitale. “In zadar”, deoarece unii urlau “Ia mana, te rooooggg!!!” iar altii, mai tupeisti, ii smulgeau efectiv mana care proteja “esenta vietii”. "

voi faceti educatie copiiilor mah? de v-ar prinde mamele si tatii copiiilor alora sa va faca ei educatie asa cum va trebuie, de obsedati sexual ce sunteti.


Musafir

#972 Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 23:32:54

#967: - Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!! 

 voi trebuiti inchisi pentru corupere de minori, mah nerusinatilor si perversilor.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...