S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#244

2013-08-13 20:40

Felicitari pentru aceasta initiativa.
,,Mă crispez atunci când aud homosexuali vorbind despre iubiţii lor ca despre „soţi”, subminând astfel o instituţie solemnă creată pentru a oferi stabilitatea pentru creştere copiilor. În plus, mi se pare foarte pervers faptul că homosexualii luptă pentru eliberarea din legăturile moralităţii heterosexuale, ca apoi să se apuce să-i copieze pe opresorii lor, creând angajamente similare pentru ei înşişi.''(ZIUA ÎN CARE M-AM HOTĂRÂT SĂ NU MAI FIU HOMOSEXUAL Patrick Muirhead)
din MĂRTURII ŞI INTERVIURI CU FOŞTI HOMOSEXUALI
http://www.homosexualitate.ro/marturii.html
Zecile de marturii cu fosti homosexuali demonstreaza ca acesta perversiune e doar o boala ce se poate vindeca.

Raspunsuri


Musafir

#2698 Re:

2013-10-15 16:54:55

#244: -

nu exista fosti homosexuali. doar homosexuali care din cauza societatii s-au luat cu femei de ochii lumii si isi inseala sotiile cu barbati! Homosexualitatea nu este o alegere! tare as vrea sa vad unul/una de pe aici care se va afla in situatia de mama/tata de homosexual/lesbiana ce va face.. il va omora, il va indemna la sinucidere? aceasta-i intrebarea ..oameni buni, incercati sa intelegeti si sa nu mai dati in cap. Nimeni nu e masochist sa fie gay/lesbiana. :)




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...