Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Alain

#3075 Re: Re: integrat complet

2013-04-07 07:14

#3062: revolutia - Re: integrat complet

alpasanu asta daca tot e bolnav si pensionar de ce nu se duca acasa , oricum e degeaba ....

R: asta e parerea ta, dar... vedem ce ne rezerva timpul

care greva foamei ?

R: aia in care s-au expus niste oameni; au stat ca prostii in frig sa radeti voi de ei, pentru ca erau disperati si doreau sa va ceara drepturile salariale;

aia in care se manca pe furis ?

R: nu cumva se duceau si acasa pe furis?

nu va mai laudati cu greva foamei , cati bani au luat cei  care au fost in greva foamei ?(unii din ei )

R: pai as spune sa-mi zici tu, concret - iar daca nu ai informatii clare, te rog nu mai posta prostii din astea

 

Si deci, daca oamenii aia au inghetat de frig cateva zile, ca sa le aratati voi nu stiu ce gesturi cand treceati pe langa ei, atunci, de ce sa percuteze aia de la Bucuresti la cerintele noastre?

Cum spuneam si anterior: noi ne sabotam singuri....

Raspunsuri

curiosul

#3088 Re: Re: Re: integrat complet

2013-04-07 09:37:07

#3075: Alain - Re: Re: integrat complet

RABDARE ALAIN RABDARE. si oamenii vor incepe sa spuna cat au primit pentru greva foamei cine ia platit ,

Pentru ca fum fara foc nu iese niciodata.

revolutia

#3093 Re: Re: Re: integrat complet

2013-04-07 10:37:19

#3075: Alain - Re: Re: integrat complet

da e parerea mea pt ca oricine ar fi director nu are decat putere executiva .... aia cu greva foamei a fost putin reala putin abureala ... nu stiu exact sumele , 20-30 de milioane sau salariile la zi ceva de gen ... nu le-am aratat nici un gest ....