Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

elm

/ #1104 Re: Oltchim

2013-02-15 21:41

#1102: Nicolae Burdoaza - Oltchim

Din pacate nu stiu daca ai umblat azi prin multime!Multi din cei prezenti acolo si au manifestat nemultumirea ca sustineti actuala conducere,cum unul din multime aducea critici pe buna dreptate cum ai contrati!Sa nu va mirati daca la urmatoarea iesire nu vor iesi multi!Intelege odata ca lumea s-a saturat de Balan,de uneltirile familiei Coclet,de incapabilitatea familiei Ciobescu si daca continuati sa i sprijiniti mascat o sa fiti  doar voi 30!V ati mirat ca ati fost huiduiti?Ori va lepadati de satana,ori veti fi priviti cu indiferenta!Fara noi cei din sectii care astazi am iesit in numar ceva mai mare nu aveti nici un cuvant de spun!Respectul nostru celor din sectii pentru baietii care au intrat in greva foamei,insa am o intrebare de ce nu au mai intrat cei din toamna?Oare ei si -au atins interesul?Asta ar trebui sa ti dea de gandit si daca rezolvi problemele astea vor fi 3000 oameni jos si vei avea credibilitate.......Tu esti o persoana care vrei sa faci ceva,dar panza de paianjen tesuta in jurul tau iti limiteaza actiunea!