Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #1034 tot un prost

2013-02-13 12:26

deci, mai rabdatorule, eu mi-am explicat in ceea ce am scris lipsa de reactie a oamenilor, si repet : suntem o natie de prosti care ne meritam soarta

ca lumea nu are incredere in cernev , o fi; sunt insa consternat ca mai are incredere intr-unul precum diculoiu.... sau in cine or mai avea ei incredere - dar, astia nedobitoci, de ce nu luati voi atitudine, ce mai asteptati?

iar am uitat, explicatii gasim in permanenta - e mai bine la caldura, mai bine stati voi linistiti ca mai mult decat sa va dea afara nu are ce sa vi se intample

popor ingrat, asta suntem.... prostii merita sa moara de foame, mai bine stam sa aruncam cu piatra

si am uitat sa-ti spun si eu fac parte din acolitii lu' cernev, eu sunt una din amantele lui (ca are foarte multe), si a lu' Ghioca

da' o sa lupt sa vina sa va reprezinte niste oameni cu studii, doctori in stiinte, eventual laureati Nobel, pentru ca, nu-i asa, voi sunteti niste educati, niste somitati - se vede dupa cum va exprimati pe aici...

Deci, inca o data fratilor guvernanti , va rugam mult : inchideti Oltchim, pentru ca oamenii astia de pe platforma nu-si doresc altceva.... !