Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

VIITOR PENSIONAR

/ #502

2013-01-15 22:03

.Lucrez la sectia transporturi si am ocazia sa ma exprim scris pe acest sait .Mai am putin si indeplinesc conditile sa ies la pensie . De cind mama m-a facut si am acumulat acesti ani nu am putut vedea un om mai hot ca acest sef al meu TUDORAN .Am stat de vorba in cursu zilei de azi cu citiva soferi care erau foarte nemultumiti pentru ca au fost mutati de pe masinile care le-au avut si pe care le-au intretinut din cauza celor doi hoti ;CHIERAN; zis OCIALNA si LUNGU zis FRANFURT .
De ce in urma comisiei de disciplina aceste doua persoane nu au plecat di oltchim ?????.
Ranspunsu este urmatorul ; Toti fura si cotizeaza la capi grupului TUDORAN copilu cel MIC BADESCU omul fara de care Oltchim se poate inchide ;SIMA ; .
Nu vreau sa ai aduc laude fostului meu coleg EMIL GHIOCA care a plecat din sectia transporturi fiindui scirba de modul cum s-a purtat TUDORAN cu el modul cum l-a jignit public in fata noastra si daca acest coleg l-ar da in judecata pe aceasta lichia am fi ca marttori
Soferi care au fost mutati de pe masi nile care le-au intretinut acuma spun TARE
DUPA CE AM MUNCIT LA SAPAT DE FONDATI PISCINE GARDURI PONTATI CU 8 ORE LA SERVICI RUPTI DE OASE LA TEMPERATURI DE 35 GRADE ;acum ne intoarce spatele .
M-asi bucura ca domnul baaaaalan sa il schimbe din functie pe acest grandoman de la transporturi si ca acest fost coleg EMIL GHIOCA prin functia si promovarea pe care a primito ca SUPERVAIZER pentru care sigur este competent sa faca cureteni acolo unde el stie EMIL EU TE SPRIJIN SI MLT CURAJ SI SUCCES.