Solicitare RCS-RDS de deblocare a site-ului VPLAY

angelo,constanta

/ #335 hoti

2012-12-05 10:16

cei mai mari hoti din lumea it. astept de 1 luna sa imi mute serviciile de la o adresa la alta.si asta nu inainte de a-mi cere sa platesc luna in avans. si culmea tupeului,ieri mi-a venit o alta factura la noua adresa,pe numele meu.sa le platesc nu stiu ce servicii. ce servicii? zici ca le-am cerut sa vina cu acelasi cablu si ingropat pe deasupra. chiar si asa,aveau timp sa sape sant sa imi ingroape cablurile. dupa mai multe plimbari pe la ei,mi-au spus cu nonsalanta ca nu au echipamentele necesare si voi fi cablat cand le vor primi. de parca sunt eu obligat sa am grija sa le fac rost de echipamente. te fac sa pari tu vinovat de incompetenta lor. aici e vina noastra,a tuturor. ia sa le plece jumate din abonati din fiecare oras,sau toti. deranjamente nici sa nu ai vreodata. am stat acum 2 ani toate sarbatorile de iarna fara cablu si internet. aceeasi placa cand sunam "in cel mai scurt timp se va rezolva" . la ei timpul este relativ,la fel ca si prostia,incompetenta.
EU AM ALES...RENUNT LA SERVICIILE FIRMELOR CARE ISI BAT JOC DE MINE PE BANII MEI. E RANDUL VOSTRU !!!