Cetăţean INVALIDAT - am votat, deci aştept demisia lui T.Băsescu!

eu

/ #418 Re: nu mai fiti rai

2012-07-31 10:26

#14: Musafir -

nu va ganditi mai ca cei actuali ai usl au distrut tot dupa revolutie????chiar asa de orbi sunte'ti????romani ganditi'va ca daca ei ajung din nou la putere o sa se aleaga praful de noi....nu am treaba ca e basescu sau crin .....oricum nici unul nu mai pot salva tara asta de la Iliescu incoace......deschide'ti ochii bn nu va mai luati dupa laude...stiti cum se zice....caini care latra nu musca.....asa s'a intamplat si la noi in oras a iesit primar din  cei de la usl si deja se cunoaste k a inceput sa se aleaga praful de oras......a latrat in campanie ca nebuna si nimic din ce au crezut cetatenii orasului nu au facut......hai mai bn sa luptam ptr realitati nu dupa ce mint antonescu si ponta.....si inca ceva daca ei vor mai lua la putere vreodata sa stiti ca tara v-a fii condusa de iliescu nu de ei......deschide'ti ochii bn inainte de a mai crede mai ganditi si voi ca nu te zboara se mai mananca....asa ca crede'ti ca tot ce promit ei se va face....minciuni gogonate....o sa ajungem mai rau decat grecia