Domnule Preşedinte Jose Manuel Durao Barroso


Musafir

/ #44

2012-07-23 15:40

Stimate, Domnule Presedinte Jose Manuel Barroso, dupa aproape 8 ani de cand acest presedinte pe numele sau Traian Basescu si-a aservit tara si poporul, de cand acest individ fara scrupule a facut doar ce a vrut el, a venit timpul ca el sa plateasca pe multe, foarte multe pacate mari si grave. Am votat cu acest individ fara scrupule,de cate ori l-am prins si pe el (si P.D.L. lui}, acest om, needucat, acest "MESIA" al Romaniei care a crezut ca el poate scoate tara din chin si durere. Nu a facut altceva decat sa ia de la cel saraci si sa dea la cei bogati, sa se proclame atotstiutor in tot si toate, nefacad insa altceva, decat sa umileasca omul de rand si o mare, foarte mare majoritate de oameni cumsecade si muncitori ai acestei tari. Vreau sa va aduc la cunostiinta ca acest om nu a respectat COSTITUTIA acestei tari, aproape deloc si nici nu are de gand sa o faca nici de acum in colo. In speranta ca veti citi acest mesaj al meu, cu deosebita stima si respect domnule Presedinte
Profesor gr. I, Moldovan Gabriel, Sibiu, Romania



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...