Spune NU desfiintarii SMURD!RESPECT RAED ARAFAT!


Musafir

/ #38

2011-12-28 17:39

Musafir 9
Domnilor, doamnelor....nu este vorba de pro basescu ori contra basescu.
Este vorba de a-i pune in carca ceva ce nu a spus.
Domnul 33 a facut o eroare "PDL-ul a inceput cu cainii...", nu, basescu a injumatatit populatia canina din Bucuresti la primul mandat de primar. Este corect, el a facut asta. Asta puteti sa o spuneti despre el.
Domnului 29
M-am privit cu grija in oglinda, nu par intocsicat. In ceea ce priveste "Psihologia studiaz o tu", tin sa va atentionez ca se scrie "Psihologia STUDIAZ-O tu", cu liniuta. Socola, unde ma indreptati dvs sa studiez....banuiesc ca pacient.... deci cine nu este de acord cu dvs, este nebun si se uita la B1 ori TVR1.
Ca sa nu uit, nu sunt securist si nici membru ori simpatizant al unui partid sau altul.
Deranjeaza ca nu-l injur pe basescu, ca nu mi se pare normal sa pui in spinarea lui ori altuia ceva ce nu a spus. De ce va deranjeaza?
De ce nu se poate sa se discute cu calm despre lucruri adevarate, nu despre minciuni.
Din pacate se ajunge la politica, care este mai bun. Nici unul, asta cred ca este adevarul.
Domnul 35 a facut o remarca, cred putin gresita, incerc sa o corectez "Niste hoti, mafioti,tradatori...a nu se intelege gresit!E vorba toate partidele politice care au condus Romania".