Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Vladut

/ #530

2017-07-26 09:01

Apropo, nu neg faptul ca pot exista destule persoane rau intenrionate, la cat de cautate sunt medicamentele astea normal ca pot exista si contra facute sau stiu eu ce, dar in cazul meu(desi nu pot dovedi ca am doar 1 singur tratament si nu mai multe cu care sa fac "bisnita" asa cum cred unii tampiti de pe aici) va spun sincer ca pot sa fac tot posiblul sa demonstrez ca sunt reale. Mergem la mai multi doctori de sprecialitate, facem teste pe ele sa se dovedeasca direct de catre spital ca au aceleasi substante si aceeasi compozitie si mai ales ACELASI EFECT ca toate celelalte medicamente cu care s-au tratat mii de oameni si s-au vindecat in doar 3 luni.

In prezent am fost contactat de o persoana interesata dar nu este momentan in tara, daca doreste altcineva sa il achizitioneze pana atunci si sa scape de aceasta boala nenorocita, sa sune la 0729395737 si va discuta cu cineva din familia mea si sunt sigur ca se vor intelege.

PS a fost ultimul meu comentariu legat de acest subiect, nu mai pierd timpul aiurea sa dau explicatii la toti tampitii care se trezesc sa scrie pe aici tot felul de presupuneri si aberatii.