Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Vladut

/ #524 Re: Re: seriozitate

2017-07-25 16:02

#522: Marcel Iagar - Re: seriozitate 

 Rog seriozitate deoarece am trecut acolo numarul rudei care le vinde si nu vreau sa se trezeasca cu apeluri la misto. Daca ati fi sunat sa vorbiti in detaliu, v-ati fi convins ca nu sunt vr-un "bisnitar" sau "comerciant" regulat al acestor medicamente, nici macar nu sunt la mine ci la o ruda care le-a achizitionat pentru partenerul de viata a carei situatie din pacate s-a inrautatit incat medicul a spus ca nu mai are rost sa inceapa tratamentul:( ei le-au achizitionat la randul lor dupa ce s-au imprumutat de bani, iar acum ca din pacate nu mai au nevoie de ele(cel mai probabil au nevoie de bani de inmormantare..) m-au rugat sa ii ajut sa le vanda sa isi recupereze banii, ei sunt cam batrani nu se decurca grozav cu internetul si m-au rugat sa pun anuntul.

Si in al doilea rand, stati linistita ca am cautat si eu mult si bine despre aceste medicamente pe net si s-ar putea sa stiu mai multe decat dvs. Acest Heocinat LP scrie pe toate site-urile ca vindeca 99% Hepatita C si puteti sa va convingeti la cei mai buni doctori despre acest lucru. NU exista DOAR 1 SINGUR TIP de medicamente care vindeca aceasta boala in doar 3 luni, SUNT MAI MULTE(de exemplu Twinvir) care contin Sofosbuvir si celelalte substante esentiale si care au EXACT ACELASI EFECT. Interesati-va, au aparut prima data in SUA iar ei au dat dreptul doar la cateva tari sa le comericializeze, iar piata din Egipt si Bangladesh este enorma, de asta le convine sa le dea la un pret mult mai mic fata de celelalta tari, deoarece acolo sunt extrem de multi oameni bolnavi, DAR CONTINUTUL(indiferent ca este Hepcilat LP sau Twinvir sau etc.) ESTE ACELASI, CAUTATI PE NET CAT DE MULTI OAMENI S-AU VINDECAT 100% CU ACESTE MEDICAMENTE, IN DOAR 3 LUNI FARA INTERFERON, SI DUPA ACEEA COMENTATI. Pana atunci va urez o zi buna!

Apropo, pretul cu care acea ruda doreste sa le vanda este in jur de 6500-7000 RON(cam 1500 Euro), NU MAI VINDETI GOGOSI PE AICI CA V-ATI TRATAT VOI IN GERMANIA CU ACEEASI BANI, CA IN GERMANIA LA BANII ASTIA NICI JUMATATE DE FLACON NU VA DADEAU... CINE NU CREDE, SA SE UITE PE INTERNET SA VADA CAT COSTA ACOLO