SOLICIT DEMISIA LUI IOHANNIS.CINE ISI IUBESTE TARA,VA SEMNA PETITIA!

HaHaHa

/ #658 #partikip

2017-02-01 18:18

 Mă uit aici și mă bufnește râsul când văd câți dobitoci au acces la internet. Sau sunt mai multe comentarii lăsate de domnul Dragnea? Nu degeaba suntem țara lui Papură Vodă. Ne dăm anti-politicieni, "anti-Iohannis", dar noi ne batem joc de limba noastră. Străin, neamț, așa cum e, e mai român decât 90% dintre cei care au lăsat aici comentarii, așa că dragi PSD-iștilor, pseudoromânilor, atitudinea asta mă lasă rece, este dezolantă, dar sper să vă stea în gât votul pentru "ciuma roșie". 

Așa cum spunea Sergiu Nicolaescu " România a pierdut deja examenul de bacalaureat în fața Europei" mulțumită oamenilor ca voi. Vă mulțumim. 

Dragilor, înainte să veniți să debitați asemenea aberații legate de președinte, vă rog să deschideți cartea "Constituția României"-îmi pare rău să vă dezamăgesc, nu e carte de colorat-la capitolul care vorbește despre ce poate și ce nu poate face nenea Klaus. După ce citiți acolo câteva rânduri- vă jur că nu-s prea multe, nu v-am chinui noi creierașele atât de tare- atunci să aruncați cu petiții pe internet, care, sincer și personal, mă amuză teribil. Sper să nu mai aveți un somn prea liniștit în următoarea perioadă!

 

Vă pupă tinerimea!...și domnul Iohannis!