Dreptate pt micutul Mattias


Musafir

/ #1771

2016-10-19 19:43

Pt ca si eu am avut probleme si medici din spitalul Suceava nu făceau nimic pt a îmi salva viața, in loc sa faca cercetări mai deamanuntu si sa ma interneze pt a ma operă, îmi injosa familia, viata si mediul in care trăiesc. .. Timp de o saptamana am umblat la spital si îmi spunea ca nu am nimic si ma trimita acasa,până intr'o zi cand D'zeu ia deschis mintea unui chirurg (nu ii dau numele) si eu ii multumesc Lui D'zeu si acestui doctor. ..sunt bine...nu am mai avut nici o problema,(m'am si căsătorită) si sunt foarte,foarte bine... din cauza unor doctori incompetenți trebuie sa suferim noi...ăstia trebuie la măturat strada!!!Adevaru e ca la Spitalul din Suceava cadrele medicale lasa de dorit...nu au ce cauta uni acolo.Nu îmi ajunge sa scriu aici cate am de spus.Îmi doresc foarte tare in cazul micuțului Mattias sa se fac dreptate.Dati afara toți cei care au fost de gardă si nu au facut nimic,au stat nepăsători si au dat din umeri.In viata totul se plăteste,trebuie sa plătească si ei cumva!