Escrocati de firma SC DIRECT OFFICE SRL


Musafir

/ #74

2016-09-23 16:51

Am fost ademenita prin email,pt a comanda cel putin doua produse din catalogul lor de sanatate ca v/oi primi un premiu in valoare de 15.000Ron.Am comandat produsele si am primit pe linga ele un certificat cu un nr de cod precum ca as fi cistigatoarea premiului de 15.000ron dar cu conditia de a mai comanda inca cel putin un produs ,pt a putea intra in posesia premiului.Specificind ca se v/a inmina premiul sub supravegherea unui notar public.Foarte credibil pina aici.Am mai comandat inca un produs,sa vad ce se intimpla.Din nou aceeasi poveste.Am primit comanda cu plicul in care specifica sa mai comand inca un produs si v/oi primi inca un premiu surpriza,pe linga cel care deja l/am cistigat.Atunci mi/am dat seama ca am fost pacalita,Iar eu am fost naiva.Am intrat pe google sa verific situl direct ofice srl si am vazut cum si altii au patit la fel.Greseala noastra a fost, ca am crezut prostiile lor,iar ei au facut bani din naivitatea noastra.Asa ne trebuie cind nu verificam un site inainte de a comanda ceva.Sper sa se ia masuri cit mai curind posibil si sa nu mai pacaleasca si pe altii.Sa fie sanctionati conform legii.